Povezave

Spletne strani v slovenščini

Iluzije o cepivih: https://sites.google.com/site/iluzijeocepivih/
Skupaj za zdravje človeka in narave: http://www.zazdravje.net/search.asp?searchtext=cepljenje
Civilna iniciativa za prostovoljno cepljenje http://www.prostovoljno-cepljenje.si/
Gibanje OPS – Ozaveščeni prebivalci Slovenije
http://www.gibanje-ops.com/dejavnosti-gibanja-ops/alternativno-zdravljenje/265-cepljenje-ena-najbolj-pogubnih-katastrof-v-zgodovini-lovetva
Facebook skupina: Svoboda odločanja o cepljenju otrok http://www.facebook.com/groups/svood
Nacionalni inštitut za javno zdravje – povzetki navodil za uporabo cepiv: https://www.nijz.si/sl/informacije-o-cepivih-cepiva-in-specificni-imunoglobulini
Inštitut za varovanje zdravja – postopek pred cepljenjem (pojasnilna dolžnost in vprašalnik): https://www.nijz.si/sl/pojasnilna-dolznost-pred-cepljenjem
Mediji o cepivih: http://www.necepljen.si/mediji.shtml 

Spletne strani v hrvaščini in drugih jugoslovanskih jezikih

Facebook skupina: Nevakcinisana deca su zdravija od vaksinisane
http://www.facebook.com/groups/svood/#!/groups/204234299684425/
Kakovostna hrvaška spletna stran: http://cijepljenje.info/?fbclid=IwAR3-bucYmx-Lh7luZmyWUMdZgrwDUGPd3LpODfwF3NLzHRh7bzAg8NZscEI 
Vakcinisana deca su zdravija od nevakcinisane (srbska FB skupina):
https://www.facebook.com/groups/204234299684425/ 

Spletne strani v angleščini

Arnica Promoting Natural Immunity http://www.arnica.org.uk/
Australian Vaccination Network http://www.avn.org.au
Facebook group: VACCINES: A licence to KILL!!! http://www.facebook.com/groups/31499535675
Folowing Vaccinations http://www.followingvaccinations.com
Greenmedinfo http://www.greenmedinfo.com/anti-therapeutic-action/vaccination-all#start-article-section
Jabs Vaccine damaged children support group http://www.jabs.org.uk
National Vaccine Information Center http://www.nvic.org
Natural News http://www.naturalnews.com
Nurses Movement for Responsible Medicine http://www.nmrm.org/vaccines.html
Put Children First http://www.putchildrenfirst.org/index2.html
The Informed Parent http://www.informedparent.co.uk
The Refusers http://therefusers.com
Think Twice Global Vaccine Institute http://www.thinktwice.com
Vaccination Debate http://vaccinationdebate.net
Vaccination News http://www.vaccinationnews.com
Vaccination Risk Awareness Network http://vran.org
Vaccination Information & Choice Netwoork http://www.nccn.net/~wwithin/vaccine.htm
Vaccine Info http://vaccineinfo.net
Vaccine Information Coalition http://www.vacinfo.org/default.asp
Vaccine Nation http://www.vacinfo.org
Vaccine side effects http://www.vaccine-side-effects.com
Vaccine Truth http://www.vaccinetruth.org
Vactruth http://vactruth.com
WAVE World Association for Vaccine Education http://www.novaccine.com
Whale http://www.whale.to/vaccines.html

Spletne strani zdravnikov

Dr. Sladjana Velkov https://www.facebook.com/sladjana.dr.velkov#!/dr.sladjana.velkov?fref=ts
Dr. Sherri Tennpenny http://drtenpenny.com
Dr. Joseph Mercola http://vaccines.mercola.com
Dr. Lawrence Palevsky http://www.drpalevsky.com/articles.asp
Dr. Keith Scott-Mumby http://www.alternative-doctor.com/vaccination/16reasons.htm
Dr. Randall Neustaedter http://cure-guide.com/
Dr. Bob Sears http://www.askdrsears.com/topics/vaccines
Dr. Tedd Koren http://www.korenpublications.com/kp/category/vaccination-information
Dr. Tim O’Shea http://www.thedoctorwithin.com/chapters

Spletne strani v nemščini

Aegis http://www.aegis.at
Impfkritik http://www.impfkritik.de
Impfentscheid http://impfentscheid.ch
Impfschaden Info http://www.impfschaden.info
Impfl Info http://www.impf-info.de
Impfo http://www.impfo.ch
Impfschutzverband, zveza za zaščito poškodovanih po cepljenju http://www.impfschutzverband.de
Libertas Sanitas http://www.libertas-sanitas.de/main/modules/contact